Podrobný popis
ATTACK AK je základným typom akumulačnej nádrže, ktorá naakumuluje nadbytočnú energiu z vykurovacieho telesa a následne ju využije neskôr podľa vašej potreby. Model akumulačnej nádrže ATTACK AS je oproti základnej čistej nádrži AK vybavený jedným výmenníkom, ktorý môžete jednoducho pripojiť do solárneho systému.
Akumulačná nádrž je robotický zvárana, čím sa predlžuje jej životnosť. Zvyšuje výkonnosť a účinnosť kotla. Pri plnom výkone a optimálnej účinnosti spotrebujete menej paliva, čím sa vykurovanie stane ekologickejšie. Ďalšou výhodou je minimálne množstvo dechtu a kyselín pri spaľovaní a následne vysoká životnosť kotla a komína.
Štandardná akumulačná nádrž a spôsoby vykurovania
Akumulačnú nádrž je možné kombinovať s rôznymi spôsobmi vykurovania (akumulačná elektrina, solárne zariadenia alebo tepelné čerpadlá) možná kombinácia je samozrejme aj s radiátormi a podlahovým kúrením.
Tepelná izolácia
Aby vám akumulačná nádrž lepšie uchovala teplo. Každá štandardná akumulačná nádrž ATTACK AK a AS sa v cene nádrže dodáva aj mäkká snímateľná izolačná vrstva. Izolácia s hrúbkou 100 mm z polyesterových vlákien s koženkovým obalom, sa po inštalácii pripevní na nádrž a o ostatné sa postará už izolácia.
ATTACK AS: 9× nátrubok G 1 ½", 4× nátrubok G ½", 2× nátrubok G 1" – solárny okruh
Dodatočné parametre
| Kategória: | AKUMULAČNÉ NÁDOBY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Využiteľný objem (l): | 474 |
| Priemer zásobníka (v mm): | 650 |
| Priemer s izoláciou (v mm): | 850 |
| Výška (v mm): | 1660 |
| Výška s izoláciou (v mm): | 1710 |
| Sklopný rozmer bez izolácie (v mm): | 1678 |
| Hmotnosť produktu (v kg): | 118 |
| Max. prevádzkový tlak vody (bar): | 3 |
| Max. teplota vykurovacej vody (°C): | 95 |
| Max. dĺžka elektrickej špirály (v mm): | 700 |
| Vykurovacia plocha (m2): | 1,8 |
| Objem výmenníka (l): | 11,9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




