Tovar v akcii

naša cena s dph 3 034,50 €
naša cena s dph 5 114,00 €
naša cena s dph 9 329,94 €

Najpredávanejší

naša cena s dph 334,00 €

INFO » Dodacie podmienky
Dodacie podmienky

Ceny sú uvedené vždy v € s DPH. Ceny sa môžu v priebehu roku meniť. Doprava kotlov, tepelných čerpadiel a solárov je už v cene výrobku. Doprava príslušenstva objednaného s kotlom je tiež grátis. V prípade objednávky samostaného príslušenstva (regulácia, dymovod, ...) bude cena stanovená na základe cenníka prepravcu - na dotaz.

Pri nákupe z nášho e-shopu vám ponúkame pri niektorých tovaroch možnosť nákupu na dobierku za príplatok 19€. V prípade záujmu o tento spôsob nákupu, napíšte nám pri objednávke túto požiadavku do poznámky a my Vás obratom budeme informovať, či je pre daný výrobok táto služba dostupná.

Po obdržaní objednávky potvrdíme objednávateľovi jej príjem a dostupnosť tovaru. V prípade, že je tovar okamžite k dispozícii, na objednaný tovar vystavujeme zálohovú faktúru vo výške 100% ceny tovaru a prepravných nákladov. Splatnosť zálohovej faktúry je 10 dní. Dodacia doba je obvykle 2 pracovné dni od zaplatenia zálohovej faktúry. Zaplatením sa rozumie pripísanie fakturovanej sumy na účet dodávateľa. Tovar posielame prepravnými spoločnosťami. Zákazník je pri prevzatí zákazky povinný skontrolovať si, či obal tovaru nie je poškodený. V prípade poškodenia spísať o tom zápis, alebo tovar neprebrať. O tomto je povinný bezodkladne informovať dodávateľa.

ZjVkMz