Monoblokové tepelné čerpadlo UNIVENTA

15.02.2023

Predstavujeme vám novinku na našom trhu tepelných čerpadiel – monoblokové tepelné čerpadlo UNIVENTA. Jedná sa o tepelné čerpadlo vhodné na vykurovanie, resp. chladenie rodinného domu či iného objektu a na prípravu teplej vody.

Je to technologická novinka, ktorá kombinuje všetky moderné prvky. Antikorózny matný čierny plastový kryt, ekologické chladivo R290, plný DC invertor, nízka hlučnosť a moderný vzhľad.

Vďaka kompaktnému krytu dosahujú monoblokové tepelné čerpadlá v porovnaní s rozdelenými modelmi o niečo vyššiu účinnosť vykurovania. Jedná sa o veľké estetické zariadenia, ktoré sú tepelne a akusticky izolované – takže sú počas prevádzky tichšie.

Smart Touch Display
Invertorové tepelné čerpadlo UNIVENTA má špičkový ovládač s 5 palcovým farebným displejom, ktorý je jeden z vrcholov tohto trendového produktu. S krivkami teploty a spotreby energie majú používatelia vždy prehľad o nákladoch vzniknutých pri vykurovaní a ohreve TUV.

Ekologické chladivo R290
Nové ekologické chladivo R290 (propán) sa vyznačuje výnimočnou účinnosťou a extrémne nízkym potenciálom globálneho otepľovania (GWP). Tepelné čerpadlo UNIVENTA je vyrobené v prevedení monoblok. To znamená, že chladivový okruh je výlučne vo vnútri vonkajšej jednotky a je hermeticky uzatvorený.

Ovládanie na diaľku
Inteligentné ovládanie prináša používateľom veľa pohodlia. Vďaka zabudovanému Wi-Fi modulu je možné nastavenie teploty, prepínanie režimov a časovač vykonať na Vašom smartfóne. Okrem toho môžete zistiť štatistiky spotreby, energie a záznam porúch kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhody produktu

  • Vysoký výkon aj pri nízkych teplotách vďaka novému ekologickému chladivu R290
  • Chladiaci systém je vyrobený výrobcom, nepodlieha obmedzeniam montáže F-plynmi.
  • Extrémne nízky potenciál globálneho otepľovania – GWP
  • Antikorózny plastový kryt
  • Zariadenia sú masívne, dobre akusticky a tepelne izolované.
  • Tepelné čerpadlo typu monoblok zabezpečuje nielen prípravu teplej úžitkovej vody a vykurovanie vášho domu, ale aj chladenie počas horúcich letných dní.

 

YmRhOTY5Nm