Tovar v akcii

naša cena s dph 4 786,00 €
naša cena s dph 6 864,00 €
naša cena s dph 3 289,50 €

Najpredávanejší

naša cena s dph 334,00 €

INFO »
Wolf

Spoločnosť Wolf Slovenská republika pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991, keď ešte na trhu figurovala pod názvom K K H spol. s r.o. Znalosť lokálnych podmienok sme skĺbili s kompetenciami značky WOLF, s ktorou sme začali spolupracovať už v roku 2006. V roku 2013 sa pôvodná slovenská spoločnosť premenovala na Wolf Slovenská republika s.r.o., a odvtedy spoločne s nemeckým partnerom budujeme silnú značku WOLF aj na slovenskom trhu.

História materskej spoločnosti a značky WOLF sa začala písať v Hallertau v Bavorsku, v najväčšej oblasti na pestovanie chmeľu na svete. V roku 1963 ju v Mainburgu založil Anton Wolf s cieľom vyrábať diely do strojov na spracovanie chmeľu a zdrojov tepla. Od začiatku sedemdesiatych rokov sa firma zamerala na vývoj zariadení na vetranie a vzduchotechniku a o desaťročie neskôr vstúpila do vykurovacích technológií.

Inovácie Antona Wolfa vychádzali z pozorovania pestovateľov chmeľu a ich práce. Jeho cieľom bolo ich prácu zjednodušiť tak, aby sa pri nej ľudia toľko nenamáhali a tiež, aby bola efektívnejšia. Tento cieľ určil charakter našich výrobkov, ktoré sú inovatívne, jednoduché na manipuláciu, efektívne a spoľahlivé. Nezabúdame však ani na estetické hľadisko a dôraz kladieme na dizajn predovšetkým u vykurovacích kotlov, kde má rovnaký význam ako funkčnosť.

MmQ3YW